1825Y0160823FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0160823FCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825Y0160823FCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.082UF 16V C0G/NP0 1825
Foi de date: 1.1825Y0160823FCT.pdf2.1825Y0160823FCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825Y0160823FCT
Număr parc 1825Y0160823FCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.082UF 16V C0G/NP0 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8167 pcs Fișa cu date 1.1825Y0160823FCT.pdf2.1825Y0160823FCT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.082µF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) capacitanță 0.082µF