1825J1K20331KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J1K20331KXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825J1K20331KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1825
Foi de date: 1.1825J1K20331KXR.pdf2.1825J1K20331KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825J1K20331KXR
Număr parc 1825J1K20331KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60981 pcs Fișa cu date 1.1825J1K20331KXR.pdf2.1825J1K20331KXR.pdf
Tensiune - evaluat 1200V (1.2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) capacitanță 330pF