1825J0100103JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0100103JXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825J0100103JXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 10V X7R 1825
Foi de date: 1.1825J0100103JXT.pdf2.1825J0100103JXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825J0100103JXT
Număr parc 1825J0100103JXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 10V X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37489 pcs Fișa cu date 1.1825J0100103JXT.pdf2.1825J0100103JXT.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) capacitanță 10000pF