1812Y6300562GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300562GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y6300562GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5600PF 630V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1.1812Y6300562GCT.pdf2.1812Y6300562GCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y6300562GCT
Număr parc 1812Y6300562GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5600PF 630V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36671 pcs Fișa cu date 1.1812Y6300562GCT.pdf2.1812Y6300562GCT.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 5600pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 5600pF