1812Y6300332FAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300332FAR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y6300332FAR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812Y6300332FAR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y6300332FAR
Număr parc 1812Y6300332FAR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21538 pcs Fișa cu date 1812Y6300332FAR.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 3300pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) capacitanță 3300pF