1812Y6300331JER
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300331JER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y6300331JER
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 330PF 630V X7R 1812
Foi de date: 1812Y6300331JER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y6300331JER
Număr parc 1812Y6300331JER Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 330PF 630V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81967 pcs Fișa cu date 1812Y6300331JER.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 330pF