1812Y5000334JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y5000334JXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y5000334JXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 500V X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y5000334JXR.pdf2.1812Y5000334JXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y5000334JXR
Număr parc 1812Y5000334JXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.33UF 500V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46771 pcs Fișa cu date 1.1812Y5000334JXR.pdf2.1812Y5000334JXR.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.33µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.33µF