1812Y3K00100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y3K00100GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y3K00100GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812
Foi de date: 1.1812Y3K00100GCT.pdf2.1812Y3K00100GCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y3K00100GCT
Număr parc 1812Y3K00100GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74831 pcs Fișa cu date 1.1812Y3K00100GCT.pdf2.1812Y3K00100GCT.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 10pF ±2% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 10pF