1812Y2500274JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500274JXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y2500274JXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.27UF 250V X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y2500274JXT.pdf2.1812Y2500274JXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y2500274JXT
Număr parc 1812Y2500274JXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.27UF 250V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51191 pcs Fișa cu date 1.1812Y2500274JXT.pdf2.1812Y2500274JXT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.27µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.27µF