1812Y2500105KJTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500105KJTWS2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y2500105KJTWS2
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1UF 250V X7R 1812
Foi de date: 1812Y2500105KJTWS2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y2500105KJTWS2
Număr parc 1812Y2500105KJTWS2 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1UF 250V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64955 pcs Fișa cu date 1812Y2500105KJTWS2.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.126" (3.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie StackiCap™, FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination descriere detaliata 1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 1µF Aplicații Boardflex Sensitive