1812Y2500103JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500103JFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y2500103JFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 250V C0G 1812
Foi de date: 1812Y2500103JFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y2500103JFR
Număr parc 1812Y2500103JFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 250V C0G 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58266 pcs Fișa cu date 1812Y2500103JFR.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 10000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 10000pF