1812Y1K00472KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K00472KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y1K00472KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 1KV X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y1K00472KXT.pdf2.1812Y1K00472KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y1K00472KXT
Număr parc 1812Y1K00472KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 1KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38826 pcs Fișa cu date 1.1812Y1K00472KXT.pdf2.1812Y1K00472KXT.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 1608-1423-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații Boardflex Sensitive