1812Y1K00104KSTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K00104KSTWS2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y1K00104KSTWS2
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y1K00104KSTWS2.pdf2.1812Y1K00104KSTWS2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y1K00104KSTWS2
Număr parc 1812Y1K00104KSTWS2 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 69356 pcs Fișa cu date 1.1812Y1K00104KSTWS2.pdf2.1812Y1K00104KSTWS2.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.126" (3.20mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie StackiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 1608-1325-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.1µF