1812Y1000562MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000562MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y1000562MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5600PF 100V X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y1000562MXR.pdf2.1812Y1000562MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y1000562MXR
Număr parc 1812Y1000562MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5600PF 100V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137026 pcs Fișa cu date 1.1812Y1000562MXR.pdf2.1812Y1000562MXR.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 5600pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 5600pF
Aplicații Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1812Y1000562MXRE03
1812Y1000562MXRE03
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 5600PF 100V X7R 1812