1812Y1000473KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000473KCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y1000473KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 100V C0G 1812
Foi de date: 1.1812Y1000473KCT.pdf2.1812Y1000473KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y1000473KCT
Număr parc 1812Y1000473KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.047UF 100V C0G 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46594 pcs Fișa cu date 1.1812Y1000473KCT.pdf2.1812Y1000473KCT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.047µF