1812Y1000103GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000103GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y1000103GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 100V C0G 1812
Foi de date: 1.1812Y1000103GCT.pdf2.1812Y1000103GCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y1000103GCT
Număr parc 1812Y1000103GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 100V C0G 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47745 pcs Fișa cu date 1.1812Y1000103GCT.pdf2.1812Y1000103GCT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 10000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 10000pF