1812Y0250334MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250334MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y0250334MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 25V X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y0250334MXR.pdf2.1812Y0250334MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y0250334MXR
Număr parc 1812Y0250334MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.33UF 25V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103840 pcs Fișa cu date 1.1812Y0250334MXR.pdf2.1812Y0250334MXR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.33µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.33µF