1812Y0250221GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250221GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y0250221GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1.1812Y0250221GCT.pdf2.1812Y0250221GCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y0250221GCT
Număr parc 1812Y0250221GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63737 pcs Fișa cu date 1.1812Y0250221GCT.pdf2.1812Y0250221GCT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 220pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 220pF