1812Y0250103MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250103MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y0250103MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 25V X7R 1812
Foi de date: 1.1812Y0250103MXR.pdf2.1812Y0250103MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y0250103MXR
Număr parc 1812Y0250103MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 25V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120791 pcs Fișa cu date 1.1812Y0250103MXR.pdf2.1812Y0250103MXR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 10000pF