1812Y0250101GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812Y0250101GFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812Y0250101GFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812Y0250101GFR
Număr parc 1812Y0250101GFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45120 pcs Fișa cu date 1812Y0250101GFR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 100pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută Boardflex Sensitive Evaluări -
Polarizare 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1812Y0250101GFR Stil de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - Descriere extinsă 100pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2% Descriere CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 1812