1812JA256P80DCTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812JA256P80DCTSY2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812JA256P80DCTSY2
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812JA256P80DCTSY2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1812JA256P80DCTSY2
Număr parc 1812JA256P80DCTSY2 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82786 pcs Fișa cu date 1812JA256P80DCTSY2.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 6.8pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) capacitanță 6.8pF