1812J5000822FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5000822FFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J5000822FFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812J5000822FFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J5000822FFT
Număr parc 1812J5000822FFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21776 pcs Fișa cu date 1812J5000822FFT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 8200pF