1812J5000152FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J5000152FFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 500V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812J5000152FFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J5000152FFR
Număr parc 1812J5000152FFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1500PF 500V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36354 pcs Fișa cu date 1812J5000152FFR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 500V
Toleranţă 1500pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability Evaluări -
Polarizare 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1812J5000152FFR Stil de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 1500pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere CAP CER 1500PF 500V C0G/NP0 1812