1812J2K00332KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2K00332KXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J2K00332KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812
Foi de date: 1.1812J2K00332KXR.pdf2.1812J2K00332KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J2K00332KXR
Număr parc 1812J2K00332KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 155750 pcs Fișa cu date 1.1812J2K00332KXR.pdf2.1812J2K00332KXR.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3300pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) capacitanță 3300pF