1812J2500182GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500182GFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J2500182GFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 250V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812J2500182GFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J2500182GFR
Număr parc 1812J2500182GFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1800PF 250V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45272 pcs Fișa cu date 1812J2500182GFR.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 1800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 1800pF