1812J2000683JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000683JDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J2000683JDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812
Foi de date: 1812J2000683JDR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1812J2000683JDR
Număr parc 1812J2000683JDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68206 pcs Fișa cu date 1812J2000683JDR.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) capacitanță 0.068µF