1812J0160392MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0160392MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J0160392MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3900PF 16V X7R 1812
Foi de date: 1812J0160392MDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J0160392MDT
Număr parc 1812J0160392MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3900PF 16V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78561 pcs Fișa cu date 1812J0160392MDT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 3900pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) capacitanță 3900pF