1812J0160330KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0160330KFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J0160330KFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812J0160330KFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J0160330KFT
Număr parc 1812J0160330KFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90409 pcs Fișa cu date 1812J0160330KFT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 33pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) capacitanță 33pF