1812J0160223KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812J0160223KFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 16V C0G/NP0 1812
Foi de date: 1812J0160223KFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812J0160223KFR
Număr parc 1812J0160223KFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.022UF 16V C0G/NP0 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56651 pcs Fișa cu date 1812J0160223KFR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 16V
Toleranţă 0.022µF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - Starea RoHS -
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări -
Polarizare 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1812J0160223KFR Stil de plumb 0.098" (2.50mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 0.022UF 16V C0G/NP0 1812