1808YA250391MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250391MXRSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808YA250391MXRSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 390PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808YA250391MXRSPU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808YA250391MXRSPU
Număr parc 1808YA250391MXRSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 390PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 152845 pcs Fișa cu date 1808YA250391MXRSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 390pF
Aplicații Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808YA250391MXRPY2
1808YA250391MXRPY2
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 390PF 250V X7R 1808
In stoc: 119385 pcs
Descarca: 1808YA250391MXRPY2.pdf
RFQ
1808YA250391MXRSP
1808YA250391MXRSP
Producători: Knowles Syfer