1808YA250330JCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250330JCRSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808YA250330JCRSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808YA250330JCRSP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808YA250330JCRSP
Număr parc 1808YA250330JCRSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 147595 pcs Fișa cu date 1808YA250330JCRSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări X2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 33pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 33pF