1808YA250181MXRSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250181MXRSY2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808YA250181MXRSY2
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808YA250181MXRSY2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808YA250181MXRSY2
Număr parc 1808YA250181MXRSY2 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120428 pcs Fișa cu date 1808YA250181MXRSY2.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 180pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 180pF