1808YA250181KCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250181KCRSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808YA250181KCRSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808YA250181KCRSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808YA250181KCRSP
Număr parc 1808YA250181KCRSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 147376 pcs Fișa cu date 1808YA250181KCRSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări X2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination, High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 180pF
Aplicații Safety, Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808YA250181KCRPY2
1808YA250181KCRPY2
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808
In stoc: 108311 pcs
Descarca: 1808YA250181KCRPY2.pdf
RFQ
1808YA250181KCRSPU
1808YA250181KCRSPU
Producători: Knowles Syfer