1808YA250151JCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250151JCRSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808YA250151JCRSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808YA250151JCRSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808YA250151JCRSP
Număr parc 1808YA250151JCRSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118344 pcs Fișa cu date 1808YA250151JCRSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări X2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 150pF
Aplicații Safety, Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808YA250151GCRSY2
1808YA250151GCRSY2
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 1808
In stoc: 65538 pcs
Descarca: 1808YA250151GCRSY2.pdf
RFQ
1808YA250151GCTSY2
1808YA250151GCTSY2
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 1808
In stoc: 62148 pcs
Descarca: 1808YA250151GCTSY2.pdf
RFQ
1808YA250151JCRSPU
1808YA250151JCRSPU
Descriere: CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808