1808Y5000121KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000121KCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y5000121KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1.1808Y5000121KCT.pdf2.1808Y5000121KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y5000121KCT
Număr parc 1808Y5000121KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 208871 pcs Fișa cu date 1.1808Y5000121KCT.pdf2.1808Y5000121KCT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 120pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) capacitanță 120pF