1808Y2K50330JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2K50330JCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y2K50330JCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 1808
Foi de date: 1.1808Y2K50330JCT.pdf2.1808Y2K50330JCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y2K50330JCT
Număr parc 1808Y2K50330JCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228292 pcs Fișa cu date 1.1808Y2K50330JCT.pdf2.1808Y2K50330JCT.pdf
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 33pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 33pF