1808Y1K00181JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K00181JDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y1K00181JDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 1KV X7R 1808
Foi de date: 1808Y1K00181JDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y1K00181JDR
Număr parc 1808Y1K00181JDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 1KV X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 121168 pcs Fișa cu date 1808Y1K00181JDR.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 180pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 180pF