1808Y1000104MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1000104MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y1000104MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 100V X7R 1808
Foi de date: 1808Y1000104MDT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y1000104MDT
Număr parc 1808Y1000104MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.1UF 100V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142611 pcs Fișa cu date 1808Y1000104MDT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 0.1µF