1808Y0630392MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0630392MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y0630392MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3900PF 63V X7R 1808
Foi de date: 1.1808Y0630392MXR.pdf2.1808Y0630392MXR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y0630392MXR
Număr parc 1808Y0630392MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3900PF 63V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 297425 pcs Fișa cu date 1.1808Y0630392MXR.pdf2.1808Y0630392MXR.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 3900pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 3900pF