1808Y0500184MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0500184MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y0500184MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.18UF 50V X7R 1808
Foi de date: 1808Y0500184MDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y0500184MDT
Număr parc 1808Y0500184MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.18UF 50V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135655 pcs Fișa cu date 1808Y0500184MDT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.18µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 0.18µF