1808Y0250122GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0250122GFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808Y0250122GFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 25V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808Y0250122GFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808Y0250122GFT
Număr parc 1808Y0250122GFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1200PF 25V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107117 pcs Fișa cu date 1808Y0250122GFT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 1200pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) capacitanță 1200pF