1808JA250331JXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250331JXRSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808JA250331JXRSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 330PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808JA250331JXRSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808JA250331JXRSPU
Număr parc 1808JA250331JXRSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 330PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174548 pcs Fișa cu date 1808JA250331JXRSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 330pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808JA250331JCTSPU
1808JA250331JCTSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808
In stoc: 147691 pcs
Descarca: 1808JA250331JCTSPU.pdf
RFQ
1808JA250331JXRSY2
1808JA250331JXRSY2
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 330PF 250V X7R 1808
In stoc: 116344 pcs
Descarca: 1808JA250331JXRSY2.pdf
RFQ
1808JA250331JXRSP
1808JA250331JXRSP