1808JA250221KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250221KCTSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808JA250221KCTSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808JA250221KCTSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808JA250221KCTSPU
Număr parc 1808JA250221KCTSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 184125 pcs Fișa cu date 1808JA250221KCTSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 220pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808JA250221KCTSY2
1808JA250221KCTSY2
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808
In stoc: 117516 pcs
Descarca: 1808JA250221KCTSY2.pdf
RFQ
1808JA250221KXRSPU
1808JA250221KXRSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 220PF 250V X7R 1808
In stoc: 195449 pcs
Descarca: 1808JA250221KXRSPU.pdf
RFQ
1808JA250221KCTSP
1808JA250221KCTSP