1808JA250182MXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250182MXRSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808JA250182MXRSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808JA250182MXRSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808JA250182MXRSP
Număr parc 1808JA250182MXRSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102756 pcs Fișa cu date 1808JA250182MXRSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări X2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 1800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 1800pF
Aplicații Safety
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808JA250220FCRSPU
1808JA250220FCRSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 1808
In stoc: 46001 pcs
Descarca: 1808JA250220FCRSPU.pdf
RFQ
1808JA250182MXRSPU
1808JA250182MXRSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 1800PF 250V X7R 1808