1808JA250101FCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250101FCTSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808JA250101FCTSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808JA250101FCTSP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808JA250101FCTSP
Număr parc 1808JA250101FCTSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38664 pcs Fișa cu date 1808JA250101FCTSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări X2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 100pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 100pF