1808J5K00270GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5K00270GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J5K00270GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 27PF 5KV C0G/NP0 1808
Foi de date: 1.1808J5K00270GCT.pdf2.1808J5K00270GCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808J5K00270GCT
Număr parc 1808J5K00270GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 27PF 5KV C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144887 pcs Fișa cu date 1.1808J5K00270GCT.pdf2.1808J5K00270GCT.pdf
Tensiune - evaluat 5000V (5kV) Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 27pF ±2% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 27pF