1808J5000223MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000223MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J5000223MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808
Foi de date: 1.1808J5000223MXR.pdf2.1808J5000223MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808J5000223MXR
Număr parc 1808J5000223MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 162112 pcs Fișa cu date 1.1808J5000223MXR.pdf2.1808J5000223MXR.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 0.022µF