1808J3K05P60BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J3K05P60BCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J3K05P60BCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5.6PF 3KV C0G/NP0 1808
Foi de date: 1.1808J3K05P60BCT.pdf2.1808J3K05P60BCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808J3K05P60BCT
Număr parc 1808J3K05P60BCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5.6PF 3KV C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90922 pcs Fișa cu date 1.1808J3K05P60BCT.pdf2.1808J3K05P60BCT.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 5.6pF ±0.1pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) capacitanță 5.6pF