1808J2000151GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000151GFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J2000151GFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808J2000151GFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808J2000151GFR
Număr parc 1808J2000151GFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138477 pcs Fișa cu date 1808J2000151GFR.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 150pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) capacitanță 150pF