1808J0500472JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0500472JXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J0500472JXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 50V X7R 1808
Foi de date: 1.1808J0500472JXT.pdf2.1808J0500472JXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808J0500472JXT
Număr parc 1808J0500472JXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 50V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 177844 pcs Fișa cu date 1.1808J0500472JXT.pdf2.1808J0500472JXT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 4700pF